החשיבות באישור העיצוב לפני בניית אתר אינטרנט

 החשיבות של אישור העיצוב כאשר הינך מבצע עיצוב באתרי אינטרנט
אנחנו חיים בעולם חדש, אתה יכול לגור בסין ולהזמין את הדיסק החדש של R.E.M מניו-יורק. אתה יכול להיות במהלך טיול בדרום אמריקה ולהמשיך לעבוד כאילו הינך יושב במשרדך הממוקם במגדלי עזריאלי.
העולם הופך לכפר גלובלי מקושר במיליוני מחרוזות מידע. כאשר אתה משתמש בשירותי העיצוב של בתי דפוס דיגיטליים באינטרנט כגון www.dcp.co.il המידע על העיצוב שביצעת עובר באופן אוטומטי ישירות לבית הדפוס כקובץ סופי ומוכן להדפסה.
מכיוון שלא ניתן להוציא ללקוח הדפסה ראשונית להגהה - בה הלקוח יוכל לבדוק שלא שכח שום פרט ושאין טעות כתיב או כל טעות אחרת - על הלקוח להקפיד לפני שהוא מאשר את העיצוב שכל הפרטים נמצאים ומופיעים בצורה תקינה.
סיבה נוספת לכך שישנה חשיבות רבה לאישור העיצוב ע"י הלקוח אחרי העיצוב היא מהירות ההדפסה. מכונת הiGen3 של חברת Xerox שהינה מכונת הדפוס הדיגיטלי המתקדמת בעולם מפיקה כ-110 דפי A4 בדקה ולכן ישנן לא מעט הזמנות שמוכנות למשלוח תוך דקות ספורות כולל חיתוך ואריזה מהרגע שהלקוח סיים למלא את פרטיו ולאשר את העיצוב באתר האינטרנט.
לכן, בפעם הבאה שאתה צריך לאשר את העיצוב שעשית , קח כמה דקות לפני שאתה לוחץ על כפתור "אשר". זה יכול להיות ההבדל בין לקוח מרוצה ללקוח מאוכזב

חדשות ומבצעים

 מבצע!

יעוץ שיווקי חינם

 

 

עיצוב מגזין מפואר לסיום הליגה למקומות עבודה

 

עיצוב חוברת עבור עיריית גדרה לגיוס תרומות עבור הקמת אולם ספורט

 

בימים אלו מיתגנו את חברת "גימורים" העוסקת בגימור מבנים ברמה גבוהה

 

עיצוב הזמנה יוקרתית, לערב התרמה לאופרה הישראלית

 

עיצוב מאזן מפואר לשנת 2016 למאוחדת

 

מיתוג חברה לייצור ממתקים"תופין ממתקים בע"מ"